כהה

פחות מיממה לסיום המנדט של נתניהו: שני הגושים במאבק של הרגע האחרון | משדר הבוקר של ynet 

הירשם כמנוי
צפיות 7 אלפי
89% 66 8

פחות מיממה לסיום המנדט של נתניהו: שני הגושים במאבק של הרגע האחרון | משדר הבוקר של ynet

פורסם בתאריך

 

4 מאי 2021

שתף:

:

הורד:

מתבצעת העלאה.....

הוסף אל:

רשימת ההשמעה שלי
הוספה לצפייה במועד מאוחר יותר
תגובות 5   
tamar forest
tamar forest 7 ימים לפני
ממשלה....מלשון למשול....!!! למה מישהו צריך למשול עלינו?... האזרחים בעצמם צריכים לנהל את חייהם כמו בקיבוץ למשל!! צריך להיות "מזכיר הקיבוץ".. , כמו שהיה ביוון העתיקה שממנה צמחה הדמוקרטיה הראשונה!
idse
idse 8 ימים לפני
ביבי רוצה ממשלה עם רע"ם רק בגלל שככה הוא מבטל את הרוטציה עם גנץ וקונה עוד זמן. כל מי שעיניו בראשו יודע שממשלה עם רע"ם והציונות הדתית (ועוצמה יהודית!) לא תחזיק. הציונות הדתית לא מוכנים כי הם יודעים שהם בקושי נכנסו לממשלה והם לא רוצים עוד בחירות כי סיכוי גדול שהם לא יעברו את אחוז החסימה. בנוסף לזה שאם הם הולכים עם רע"ם הם יורקים לבייס שלהם בפרצוף. יש להם אפס אינטרס ללכת עם ממשלה שלא תחזיק לכן הם מעדיפים אופוזיציה על בחירות נוספות
בני כהן
בני כהן 8 ימים לפני
אטילה, נכון, ביבי לא הקים ממשלה, אבל מה שאולי ואטורי בא לומר ויותר מכך זה שאומנם ביבי לא הקים והשמאל גם לא הקים, ההבדל הוא שביבי קיבל יותר פעמים הרכבת ממשלה, זה אומר שהשמאל לא הגיע גם לאן שהוא הגיע. זה שיש 61 מנדטים של אנשים שמקובצים לנקודה אחת ספציפית של לא נתניהו, לא אומרת שהם גוש, המציאות שמרחק האידאולוגיות שם רחוק מאוד. הדבר היחיד שמקבץ אותם בנינו, זה לא "לא נתניהו" אלא כן לשלטון, כשבנט רוצה ראשות ממשלה ולפיד רוצה אף יותר, אבל עושה את זה בחוכמה. וסער ? הדבר הכי אבסורדי שאמר אתמול זה"אין בסיס למחשבה שאלה עניינים אישיים" , אתה יכול להכחיש אבל לא לומר שאין בסיס לעצם המחשבה.
בני כהן
בני כהן 8 ימים לפני
לעניות דעתי, ביבי רואה שאין סיכוי לממשלה אז הראה שמוכן לרוטציה (אם כי חשבתי בתחילה שהוא התרכך ומוכן לרוטציה של שנה בהתחלה, כדי לסיים עם זה ולהמשיך הלאה) בכדי שיוכל אסטרטגית להשתמש בזה בהמשך נגד בנט. נראה שבנט קלט את זה.
טובה קרליץ
טובה קרליץ 8 ימים לפני
כבר 14 שנה ברציפות, כל חברי הכנסת ה'צדיקים הגדולים' מ-'הליכוד' מ-'ימינה' מ-'הבית היהודי' מ-'הציונות הדתית' מ-'יהדות התורה' ו-מ-'ש"ס', מצביעים שוב ושוב נגד הצעות חוק להעלאת הקיצבה החודשית של הנכים ושל הקשישים העניים שאין להם שום מקור הכנסה למחייה ולדיור. ביבי הוא הראשון שהעז לגזול מהנכים ומהקשישים העניים את פת הלחם, כשנבחר לראשות הממשלה בשנת 1996 בזמן שהיה גם שר אוצר בטרם מינה מישהו אחר לתפקיד, כשביטל לנכים ולקשישים העניים את ההצמדה בקיצבה החודשית. מאז ועד היום נשאר סכום הקיצבה כמעט ללא שינוי. הקיצבה אמורה להספיק לאדם נכה או קשיש חסר כל, גם לתשלום שכר דירה וגם לתשלום חשמל, מים, ארנונה, תרופות וכו' ואחרי כל זה כבר לא נשארת פרוטה אחת לאוכל. כך נאלצים הנכים והקשישים העניים לחיות בבושה מתרומות של עמותות המנוהלות על ידי עסקנים שדואגים בעיקר לעצמם. איפה היהדות והאלוהים שלהם?! האם הרבנים שלהם באמת לא יודעים מכל זה, או שגם הם תומכים בעושק לחמם של הקשישים והנכים העניים המרודים?! ilclass.info/milk/zqx4asyaZJhlp90/wyd-w
הבא
זמן כנסת עם יערה זרד
1:16:34
זמן כנסת עם יערה זרד
1:23:47