כהה

המפכ"ל לשעבר קראדי: עושים ציד ראשים על המשטרה 

הירשם כמנוי
צפיות 1.7 אלפי
98% 17 0

המפכ"ל: "לא אתן למשטרה להיות השעיר לעזאזל"; אוחנה: "גיבוי מלא ממני"
bit.ly/3nJlGkD

אתם צופים בערוץ היוטיוב של ynet: עדכוני חדשות שוטפים, ראיונות מרתקים, שידורים מיוחדים, הופעות בלעדיות וכתבות מעניינות ומרגשות
-
-
-
• להרשמה לערוץ ynet ביוטיוב ◄ bit.ly/2U8HeXH​
עקבו אחרינו גם:
בפייסבוק ◄ ynetnews​
באינסטגרם ◄ ynetgram​
בטוויטר ◄ ynetalerts​
בטלגרם ◄ t.me/ynetalerts

פורסם בתאריך

 

3 מאי 2021

שתף:

:

הורד:

מתבצעת העלאה.....

הוסף אל:

רשימת ההשמעה שלי
הוספה לצפייה במועד מאוחר יותר
תגובות 9   
Miriam
Miriam 8 ימים לפני
השאלה מי נתן הוראות לניהול כושל בשטח של המשטרה?..חלקנו יודעים, חלקנו גילו כבר שהמדינה הזאת היא בובה של חוטים של שונאי השם עובדי אלילים.
D B
D B 8 ימים לפני
דם הרוגי מירון על ידי בג"ץ. בבג"ץ 516/14 הפכו השופטים מזוז, פוגלמן וברק-ארז החלטת ממשלה, מנעו ממנה להפקיע את אתר הקבר, והורו על סידור אחר, המשאיר את אנרכיית ההקדשים באתר, בניגוד לקביעת ועדה מקצועית, שטובת המבקרים במקום דורשת הפקעה, שיפוץ וניהול ע"י המדינה בלבד. אלמלא התערבות אומללה זו של בג"ץ בהחלטת הממשלה, המקום היה משופץ כבר מזמן (כבר יש תכנית אדריכלית) והאסון היה נמנע. עוד תוצאה גרועה של התערבות בג"ץ במשילות. בג"ץ = סכנה לדמוקרטיה ו..לחיים
איתן איתן
איתן איתן 9 ימים לפני
רק יומיים קודם להילולה התריעו קציני משטרה שהר מירון הוא מקום מסוכן ,ודרעי וכל הרבנים לא היו מוכנים לשמוע על כל הגבלות לאירוע ובוודאי לא על ביטולו .הפולחן יותר חשוב מהחיים .
איתן איתן
איתן איתן 8 ימים לפני
@michael G. ממש לא .זה נדיר מה שאתה מתאר אם בכלל.גם בהופעות הכי המוניות בארץ ובעולם ,דואגים קודם כל לתשתית מסודרת ובטוחה ואם אין כזו תשתית אז לא מקיימים את ההופעה ושום שר תרבות לא יכול לקבוע לממשלה ולמשטרה שתהייה כזו הופעה אל אפם ואל חמתם כמו שהשרים החרדים והרבנים קובעים .שנית :בשום הופעה או מופע שבעולם לא נדחסים בשטח כל כך צר עשרות אלפים בצפיפות נוראית כזו ,כבר היו בעבר במירון מקרים רבים של אנשים שהתעלפו ונזקקו לטיפול רפואי שרק במזל לא הסתימו במתים .יכול להיות שהשוטרים קיבלו פקודות והוראות לא נכונות לאותם רגעים מהמפקדים שלהם .את זה צריך לבדוק טוב בועדת החקירה אבל זה לא משנה את העובדה שגם המנהיגים החרדים והציבור יש לו אחריות לנושא .
michael G.
michael G. 8 ימים לפני
לא נכון, זה קורא בכל העולם, בפסטיבלים, ההופעות המוניות, בכל סוג של אירוע המוני, זה קורא. האסון לא קרה לא מהקורונה ולא מהתשתיות, אלא מהמחסום, שצריך לחקור מי נתן את ההוראה לשים את המחסום ?
איתן איתן
איתן איתן 8 ימים לפני
@michael G. דיברו גם דיברו והתריעו על התשתית הרעועה של הר מירון לקליטת מאות אלפי איש .השוטרים בשטח רק ממלאים פקודות כמו בכל שנה ושנה ,ואיש מהם לא ידע שהולך לקרות אסון.ובכלל?איזה בן אדם נורמלי הולך להידחס בתוך עשרות אלפים צמודים איש לרעהו ועוד עם ילדים קטנים ?אף מגזר לא עושה את זה.
michael G.
michael G. 8 ימים לפני
דברו רק על הסיכון מהקורונה. לא דברו בכלל על הסיכונים מסוג של מחסום קטלני שהמשטרה עצמה שמה ביציאת השביל.
יוסי יפה
יוסי יפה 9 ימים לפני
תנ''צ אמיר גור ( עמיתי מהטירונות ועד המילואים ) ידע את הפויילע-שטיקים של רב ניצב קאדפי קארדי (שכעת חולב אותנו דרך ''תשובה'' ). ועדת החקירה של זיילר גרמה לו לפרוש עקב הסיפור האמיתי של ''מנאייכ'' והוא בכוונה לא הזכיר את המקרה .
Dani
Dani 9 ימים לפני
אם המשטרה לא הייתה חוסמת להם את היציאה הם היום היו חיים זה נטו אשמת המשטרה .
איתן איתן
איתן איתן 7 ימים לפני
@Dani ואגב,אם אני אזרום איתך אפשר לכתוב:זה קרה עשרות שנים שהשוטרים עושים חסימות שם בתוקף ההנחיות שהם מקבלים ואף פעם לא מת שם איש.בדיוק אותו דבר .ושוב:גם אם השוטרים קיבלו הנחיות לא נכונות ,עדיין,אין טעם ושום היגיון בלהצטופף עשרות אלפים אחד בתוך השני .
איתן איתן
איתן איתן 7 ימים לפני
@Dani כל שנה מתעלפים במקום עשרות ומאות אנשים ,ורק יומיים להילולה הזהירו קציני משטרה בכירים כי המקום מסוכן ולא בטוח מלהכיל מאות אלפי אנשים.אבל אריה דרעי והרבנים לא שמו פס .עכשיו,יכול להיות שהשוטרים קיבלו הנחיות לא הכי נכונות במקום ,לא אומר שלא ,אבל למה לא למנוע את האסון הזה מלכתחילה ?
Dani
Dani 8 ימים לפני
@איתן איתן זה קורה עשרות שנים,ואף אחד לא מת שם זהו שלא ,אם לא היו חוסמים המשטרה לא היו מתים נקודה .
michael G.
michael G. 8 ימים לפני
מה לא יכלו לדעת ? בטח שהמפקדים ידעו, היו צריכים לדעת, זה לא המקרה הראשון מהסוג הזה בעולם יודעים שבאירוע המוני לא חוסמים את היציאה, ועוד יותר באזור הרים.
איתן איתן
איתן איתן 8 ימים לפני
מר דני ,גם אם לא היו חוסמים שם,הרי זה רק עניין של זמן עד שהיה קורה שם אסון .עשרות אלפים דחוסים אחד בתוך השני במקום עם תשתיות רעועות זה מתכון לאסון .השוטרים מילאו שם פקודות כמו בכח שנה ולא יכלו לדעת שיקרה שם אסון .זו גם חוסר אחריות של מנהיגי הציבור החרדי והציבור עצמו שלא שעו לאזהרת קציני משטרה שהמקום מסוכן להכיל מאות אלפים יומיים קודם .
rono x
rono x 9 ימים לפני
ז''ל
אשר פרידמן
אשר פרידמן 9 ימים לפני
כבר 14 שנה ברציפות, כל חברי הכנסת ה'צדיקים הגדולים' מ-'הליכוד' מ-'ימינה' מ-'הבית היהודי' מ-'הציונות הדתית' מ-'יהדות התורה' ו-מ-'ש"ס', מצביעים שוב ושוב נגד הצעות חוק להעלאת הקיצבה החודשית של הנכים ושל הקשישים העניים שאין להם שום מקור הכנסה למחייה ולדיור. ביבי הוא הראשון שהעז לגזול מהנכים ומהקשישים העניים את פת הלחם, כשנבחר לראשות הממשלה בשנת 1996 בזמן שהיה גם שר אוצר בטרם מינה מישהו אחר לתפקיד, כשביטל לנכים ולקשישים העניים את ההצמדה בקיצבה החודשית. מאז ועד היום נשאר סכום הקיצבה כמעט ללא שינוי. הקיצבה אמורה להספיק לאדם נכה או קשיש חסר כל, גם לתשלום שכר דירה וגם לתשלום חשמל, מים, ארנונה, תרופות וכו' ואחרי כל זה כבר לא נשארת פרוטה אחת לאוכל. כך נאלצים הנכים והקשישים העניים לחיות בבושה מתרומות של עמותות המנוהלות על ידי עסקנים שדואגים בעיקר לעצמם. איפה היהדות והאלוהים שלהם?! האם הרבנים שלהם באמת לא יודעים מכל זה, או שגם הם תומכים בעושק לחמם של הקשישים והנכים העניים המרודים?! ilclass.info/milk/zqx4asyaZJhlp90/wyd-w
NACHMAN WILHELM
NACHMAN WILHELM 9 ימים לפני
היה פה כשל נקודתי !! מי היה אחראי על המחסומים? במקום לשים מחסום למעלה ולמנוע לחץ וצפיפות מהמדרגות. הציבו מחסום למטה לכיוון היציאה !! מי היה אחראי על ההחלטה האומללה-בלתי הגיונית. כל ילד היה מבין לאילו תוצאות החלטה מוזרה זו עלולה להביא. מאליו במובן על מי האשמה מוטלת.
NACHMAN WILHELM
NACHMAN WILHELM 8 ימים לפני
@איתן איתן זה כמו לומר אם יפסיקו לנסוע במכוניות על הכבישים כל יום יחסכו אלפי חיי אדם בכל העולם. כמובן שכל דבר צריך להיות מתוכנן. ואם קורה משהו חריג להפיק לקחים להבא. בשורות טובות מכאן ולהבא והצלחה בכל הדברים הטובים בחיוך ובשמחה
איתן איתן
איתן איתן 8 ימים לפני
@NACHMAN WILHELM יכול להיות שההנחיות שקיבלו השוטרים מהמפקדים שלהם היו לא נכונות באותו הרגע.אבל זה לא סותר את העובדה שכל זה היה נמנע אילו היו דרעי והרבנים מקשיבים לאזהרות המשטרה יומיים קודם ולא מאפשרים הילולה כזו או לפחות היו מגבילים אותו .וגם מצופה מאנשים מבוגרים כולל מחרדים שלא ידחסו אחד בתוך השני במאות אלפים ועוד עם הילדים שלהם .הרי זה מתכון לאסון .כך נוהג כל אדם נורמלי .
NACHMAN WILHELM
NACHMAN WILHELM 8 ימים לפני
@michael G. זו השאלה. אם זה ההחלטה של שוטר זוטר או מפקד
michael G.
michael G. 8 ימים לפני
אבל ממי קבלו את ההוראה לשים מחסום ביציאה של אותו שביל ? אירוע המוני לא מנוהל על ידי סתם שוטר.
איתן איתן
איתן איתן 8 ימים לפני
כל ילד מבין שעשרות אלפים דחוסים אחד בשני במקום עם תשתיות רעועות ,זו סכנה אמיתית .והשוטרים שם בסך הכל קיבלו פקודות כמו בכל שנה .הם לא ידעו שהולך להיות אסון .הם הצילו חיים של מאות .
ZFohrman
ZFohrman 9 ימים לפני
מי שחושב שהמשטרה היא האשמה, מנותק מהמציאות.
michael G.
michael G. 8 ימים לפני
מי אשם במחסום ששמה המשטרה ? מי נתן את ההוראה לשים מחסום ביציאה של השביל אם לא רוצח המונים ?
הבא
"מנסור עבאס תומך טרור"
07:38
The Best Homemade Pasta With Meatballs
15:21
נוריד ת'חולצה
2:39
צפיות 76 אלפי