כהה

"מי שהפך את ההילולה במירון לפרטית - שיישא באחריות" 

הירשם כמנוי
צפיות 1.5 אלפי
87% 13 2

סטס מיסז'ניקוב, שכיהן כשר התיירות בזמן שהיה ממונה על ההילולה, סיפר באולפן ynet על "אינספור לחצים כוחניים של שרים וחצרות, כל אחד רצה לשלוט אז לפי אופיו". הח"כ לשעבר עוזי דיין עזב את המשדר עם תחילת דבריו של השר לשעבר - שריצה עונש מאסר: "אם הייתי יודע לא הייתי בא"
bit.ly/3vIwCRZ

אתם צופים בערוץ היוטיוב של ynet: עדכוני חדשות שוטפים, ראיונות מרתקים, שידורים מיוחדים, הופעות בלעדיות וכתבות מעניינות ומרגשות
-
-
-
• להרשמה לערוץ ynet ביוטיוב ◄ bit.ly/2U8HeXH​​
עקבו אחרינו גם:
בפייסבוק ◄ ynetnews​​
באינסטגרם ◄ ynetgram​​
בטוויטר ◄ ynetalerts​​
בטלגרם ◄ t.me/ynetalerts

פורסם בתאריך

 

3 מאי 2021

שתף:

:

הורד:

מתבצעת העלאה.....

הוסף אל:

רשימת ההשמעה שלי
הוספה לצפייה במועד מאוחר יותר
תגובות 6   
שוש כהן
שוש כהן 7 ימים לפני
למתג מחדש את ישראל אם מדינת ישראל הייתה מוצר שצריך לשווק לאנושות, הן כדי לעודד תיירים לבקר והן כדי לחזק את תדמיתה החיובית של המדינה בעיני העולם, אז לא הייתי בוחר להדגיש את הצלחת חיסון האוכלוסייה בישראל נגד הקורונה, ולא את העובדה שאנחנו בין הראשונים לחזור לשגרה מלאה. נכון שההצלחה הנוכחית המסחררת קורצת לנו למנף את תדמיתה של ישראל בעיני העולם, שפתאום תולים בנו מבטים מעריצים, אבל זהו מבט זמני שמתמקד רק בהיבט הרפואי. בפועל, אומות העולם סולדות מאתנו, ודוח האנטישמיות לשנת 2020, שפרסם מרכז קנטור באוניברסיטת תל אביב, מצביע על מוטיב מרכזי שאפיין רבים מאירועי האנטישמיות בשנה החולפת: יהודים וישראלים אשמים ביצירתו ובהפצתו של נגיף הקורונה, "הווירוס היהודי". היו שנים ששיחקנו על העובדה ש"כל העולם נגדנו", היו שנים בהן הדגשנו את השואה כמרכיב מרכזי, והיו שנים בהן התפארנו שאנחנו אומת היי-טק, מעצמה ליברלית, אי של שפיות בים הטירוף שגואה במזרח התיכון. אולם כל אלה חסרי תכלית ותוחלת בימינו. המותג החדש שצריך לארוז בו את מדינת ישראל הוא אחדות העם. חיבור לבבי בין בני האדם הוא הריפוי והתרופה נגד כל צרה שתקום. מכוח החיבור ההדדי בינינו מתעורר כוח חיובי גדול יותר, שלם יותר מסך חלקיו - כוח עליון, טוב ומיטיב, כוח הטבע. אומנם החיסונים מחסנים את הגוף, אבל האחדות מרפאת את הנפש. בה לבדה תלוי העתיד הטוב שלנו ושל העולם כולו. כל הניסיונות להתחבב על אומות העולם בפיתוח ומחקר, בטכנולוגיה חדישה, בהמצאות מקוריות ונוצצות לא יעברו את רף היחס העוין כלפי ישראל, לא יגרמו לאנושות להתהפך בקרבה ולהעריך אותנו. בתוכם השנאה נגדנו רק תתגבר ותתלהט. כל ניסיון למצוא חן בעיני הגויים, שלא על דרך האחדות החברתית, יתגלה כגישה אגואיסטית והרסנית; יהיה לנו לרועץ בהמשך דרכנו. בניית חברה חדשה, שתכליתה היא חיבור נכון ויחס יפה, עיקרית עבורנו וחיונית לשעתנו. חיבור ישראלי נכון הוא חיבור שנועד ליצור מעין כלי קיבול לכוח עליון יותר בינינו. חיבור כזה נותן מקום לבורא, לכוח הטבע, להתגלות ולהתגדל. לכן, לא רק מיתוג צבא חזק ומוסרי, לא רק תצלומים של צעירים וצעירות חייכנים על חוף הים בתל אביב או רובוט חדשני שמשמיד טילים. ישראל צריכה להתפאר בכוח הרוחני שהיא מסוגלת להפיק, ולא בתוצרת גשמית. גישה גשמית כזו תהיה צביעות מצידה, כי לא זה ייעודה ותפקידה של המדינה. גדולי ישראל, ביניהם מקובלים ואנשי רוח רבים, כתבו רבות על כוח החיבור היהודי כסמל ופתרון. הרב קוק לדוגמה כתב: "בניין האומה הישראלית והתגלות רוחה הוא עניין אחד, וכולו הוא מאוחד עם בניין העולם המתפורר ומצפה לכוח מלא אחדות ועליונות, וכל זה נמצא בנשמת כנסת ישראל" ("אורות", עמ' ט"ז). טוב אם המדינה תעניק לעצמה ולעולם מתנה יפה: תפתח את מקורות המופת של העם היהודי, אלה שמדברים על אהבת אחים כדרך חיים, ותיתן דוגמה לעולם איך מתלכדים כאיש אחד בלב אחד. אחדות היא המותג המודרני לדורנו.
NACHMAN WILHELM
NACHMAN WILHELM 8 ימים לפני
שאלת השאלות; מדוע בכל דור נולדים מתים עשרות מיליארדי יצורים. בני אדם. בהמות. עופות. דגים. וכל שאר בעלי חיים. מדוע לא נברא העולם בצורה שכל בעלי החיים חיים לנצח?!. ועוד יותר לא מובן, במשך כל הדורות, מאות מיליוני אנשים מתו ממלחמות. באכזריות, מכל מיני מחלות -מגפות. איפה הצדק והיושר?! ובכלל צריך להבין. בשביל מה בכלל נולדנו בעולם אכזרי מצד אחד. ובעולם כל כך נחמד מצד שני. בחומש דברים פרק ל"א פסוק יז אמר הבורא למשה רבנו; "וחרה אפי בו ביום ההוא ועזבתים והסתרתי פני מהם והיה לאכול ומצאוהו רעות רבות וצרות ואמר ביום ההוא הלא על כי אין אלוקי בקרבי מצאוני הרעות האלה". מהו פירוש הפסוק; כאשר נדמה שאין פיקוח. אומרים אין אלוקים!!! נסתרים דרכי הבורא. הכל תחת השגחה פרטית. אבל צריך לנקוט במשנה זהירות בדרכים. כל הדרכים בחזקת סכנה. השטן מקטרג בשעת סכנה. לכן תיקנו חכמינו לומר תפילת הדרך. האם החיים מתחילים ונגמרים בעולמנו הקטן משעת הלידה עד שעת המיתה?!. הבורא לא מוגבל בכמויות ואיכויות סוגי חיים שונים שהוא יכול לייצר ומייצר. הוא מייצר סוגי חיים שונים באינספור רמות שונים. שאין להם כלל השוואה לאינספור סוגי החיים ברמות שונות של העולם שלנו הקטן. התורה וחוקי המצוות מותאמים לא רק לחיי הנשמה כשהיא עדיין קשורה עם הגוף. אלא בעיקר לחיי הנשמה כאשר היא מתעלה בעילוי אחרי עילוי ברמות ובאיכויות אינסופיות לאור באור החיים את ה'. חיי תענוגי הגוף הזמניים, החולפים ונעלמים ו כלא היו, אינם יכולים לשמש כתחליף לחיי נשמה נצחיים. ועל זה אמרו חכמינו זכרונם לברכה; "יפה שעה אחת בתשובה ומעשים טובים בעולם הזה מכל חיי העולם הבא". "יפה שעה אחת של קורת רוח בעולם הבא מכל חיי העולם הזה". מהמרים על חיים נצחיים בעד נזיד עדשים. צירוף כל תענוגי העולם הזמניים לא יגיע לאיכות חיי נצח. זה לא "ויכוח" על איכות חיים זמניים החולפים ונעלמים וכלא היו. זה "מיקוח" על כדאיות התחלופה, בין תענוגים זמניים, לחיי נצח!! לפי כל הניסוחים המתמטיים כל דבר שיש לו התחלה הוא לא נצחי!! הקדוש ברוך הוא שהוא הקבוע שמאיץ את כל היקום, הוא נצחי, עם כושר שיפוט עצמי, ללא תלות וללא מוגבלויות. חיי נצח מתאפשרת רק על ידי דבקות בקדוש ברוך הוא, ע"י לימוד תורתו ושמירת מצוותיו. כי מעיקרי האמונה; שהאדם הוא יציר כפיו של הקדוש ברוך הוא. ונפח באפיו נשמת חיים שהיא חלק אלוקה ממעל ממש. חוקי קיום הנשמה. היורדת מיקום שונה לחלוטין-עליון יותר- רוחני יותר. שונה לחלוטין מחוקי הבריאות של הגוף ותכונותיו. התורה שניתנה לנו מעולם העליון, מעבירה לנו את ההוראות וההתנהגות הנדרשות, לקיום וחיי הנשמה. לפי טבעה בעולם העליון. הנזק שנגרם להנשמה מאי קיום הוראות התורה. עלול להיות פי 1000 או פי מיליון או יותר, מהנזק שנגרם לגוף כשלא שומר על חוקי הטבע והבריאות. תיקון הנזק של הנשמה כשהיא חוזרת למעלה. רחוק מלהיות נעים. "צדיק באמונתו יחיה". כמובן. לא צריך להסתפק בקשר עם הבורא רק באמונה. צריך לחיות עם האמונה בחיי היומיום ולקשר כל פעולה עם הבורא. כמויות ואיכויות הפעולות החיוביות תלויה בבחירתו של כל אחד ואחד, עד כמה הוא מעריך את הקדוש ברוך הוא. ולכן ציווה דוד המלך את שלמה בנו; "דע את אלוקי אביך ועבדהו בלב שלם".
Yafa
Yafa 9 ימים לפני
באמת לא מבינה🥴 כל עם ישראל רואה וצועק כרגע בשקט. קיר המוות לא קשור למאן דהו(רב או פולטיקאי או עסקן) מתי התיקשורת תיישר קו עם הציבור ותגן עליו. כי אם לא למה צריך תקשורת? 🤔. ואיך ימנעו את הפעם הבאה? (מוסלמים נוצרים ויהודים כל המקומות שלהם צריכים לעבור למדינה. מצלמות וניטור בזמן אמת ושליטה במערכת כריזה לנתב את הקהל.) ואם השוטר הבוחן את המצלמות בזמן אמת נותן ללחץ כזה לקרות זה הוא צריך לשבת והרבה.
N i
N i 9 ימים לפני
מחוסנים נדבקו במוטציות חדשות ועכשיו המוטציות בישראל.?כמה שזה לא מפתיעה אותי ...! הדו"ח החמור של וועדת החקירה האזרחית על התופעות הלוואי של התכשיר הנסיוני של פייזר ועל המחדל הרפואי החמור ביותר בתולדות המדינה ...! לאא ייתכן שחיסון המדינה שלמה ללא מערכת בקרה וניטור שתאפשר לעקוב אחר התופעות הלוואי והתמותה לאחר החיסון , ובמיוחד המוטציות החדשות או מוטציות הישנות . יש לצטט שרמת XL עדיין גבוה ברמה מסוכנת לסביבה לציבור כלומר : *פארקים , גינות ציבוריות . *חנויות השונים ברחבי הארץ , קניונים , חנויונים ועוד הרמת ה-XL גבוה במיוחד העומדת על 850,840 XL הרמה למחייה תקינה להורדת המסיכות היא גג 10XL כל עוד הדברים החיים האלה הם חיים מתפתחים באוויר , מתפתחים בלחות ועוד סיכוי 0% לצאת מתקופה הזאת. וזאת אחת הסיבות ואני מצטט שהחיסון אינו מועיל על גוף האדם , והכתבה היום בכאן 11 ועוד במס' כלי התקשורת השונים בישראל מעיד שנדבקו אנשים מחוסנים חדשים וכן כרגע לא הולכים להלחיץ או להפחיד אותכם. תחכו לממשלה יש ארנב בכובע והארנב הזה יראה לכולם מהיכן הדג משתין. כנראה מאוד הלחיץ את משרד הבריאות ואת חבריהם בעמותת מדעת , הדיווחים והביקורות החמורות שכן רשומות על הכתובת על הקיר והביקורות הקשות העולים מהדו"ח משרד הבריאות השאיר את העובדות המלוכלכות , וכן זה קצת מזכיר אותנו ומחזיר אותנו קצת אחורה ללג בעומר להר מירון שגם שם הכתובת הייתה רשומה על הקיר . וכן לא פעם ציינתי לכם עובדות אמתיות בנושא בריאותכם ,ובנושא הצלת נפשותכם ואימכם והוריכם היקרים לליבכם אך איש אינו מקשיב ואיש אינו שומע יותר מסתמכים על כלי התקשורת שהפכו בתקופות האחרונות לאל של האדם לאלוהים של האדם ולתורתו של האדם. בני האדם יותר מסתמכים על הממשלה כן על אותה ממשלה שלא מצליחה להרכיב את עצמה למען תושבי מדינת ישראל וכן ואם אתם לא שמים לב עושים ממכם צחוק...! אל תגידו שלא אמרתי אבל מחכה לכם הפתעה בקרוב מאוד ע"י הממשלה וכן אל תגידו שלא אמרתי תיזכרו ...! תכינו כטפיים ושרירים הגיע הזמן לסיבוב הבא בתור... ולחזור לתקופות ההם לתקופות קצרות אבל נחזור. בהתחייבות ... אני רק אומר שכמה עצוב כמה עצוב וצער שמדינת ישראל ככה צוחקת על אזרחיה וככה פוגעת באזרחיה.
Is bn
Is bn 9 ימים לפני
איזה יפה לראות יהודי חילוני שמדבר ככה ! כל הכבוד ! 🇮🇱🇮🇱🇮🇱
טובה קרליץ
טובה קרליץ 9 ימים לפני
כבר 14 שנה ברציפות, כל חברי הכנסת ה'צדיקים הגדולים' מ-'הליכוד' מ-'ימינה' מ-'הבית היהודי' מ-'הציונות הדתית' מ-'יהדות התורה' ו-מ-'ש"ס', מצביעים שוב ושוב נגד הצעות חוק להעלאת הקיצבה החודשית של הנכים ושל הקשישים העניים שאין להם שום מקור הכנסה למחייה ולדיור. ביבי הוא הראשון שהעז לגזול מהנכים ומהקשישים העניים את פת הלחם, כשנבחר לראשות הממשלה בשנת 1996 בזמן שהיה גם שר אוצר בטרם מינה מישהו אחר לתפקיד, כשביטל לנכים ולקשישים העניים את ההצמדה בקיצבה החודשית. מאז ועד היום נשאר סכום הקיצבה כמעט ללא שינוי. הקיצבה אמורה להספיק לאדם נכה או קשיש חסר כל, גם לתשלום שכר דירה וגם לתשלום חשמל, מים, ארנונה, תרופות וכו' ואחרי כל זה כבר לא נשארת פרוטה אחת לאוכל. כך נאלצים הנכים והקשישים העניים לחיות בבושה מתרומות של עמותות המנוהלות על ידי עסקנים שדואגים בעיקר לעצמם. איפה היהדות והאלוהים שלהם?! האם הרבנים שלהם באמת לא יודעים מכל זה, או שגם הם תומכים בעושק לחמם של הקשישים והנכים העניים המרודים?! ilclass.info/milk/zqx4asyaZJhlp90/wyd-w
הבא
נסרין קדרי - אהובי
3:32
צפיות 1.1 מיליון
The Best Homemade Pasta With Meatballs
15:21
נסרין קדרי - אהובי
3:32
צפיות 1.1 מיליון
פרצופים
2:47
צפיות 616 אלפי
World's Fastest Workers!
9:00
צפיות 4.2 מיליון
רציתי שתבואי
2:56
צפיות 68 אלפי
אבי אבורומי - מכתב ללב
2:47